Webform QR Code Element (1.2.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: optional
pl: opcjonalne

en: Size
pl: Rozmiar

en: Image settings
pl: Ustawienia obrazów

en: Font
pl: Czcionka

en: Text
pl: Tekst

en: Page
pl: Strona

en: Webform
pl: Formularz

en: Examples
pl: Przykłady

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Underlined
pl: Podkreślenie

en: Italic
pl: Kursywa

en: About
pl: O stronie

en: QR code
pl: Kod QR

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.
