Webform QR Code Element (1.2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: optional
ru: опционально

en: Size
ru: Размер

en: Image settings
ru: Настройки изображений

en: Font
ru: Шрифт

en: Text
ru: Текст

en: Page
ru: Страница

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Examples
ru: Примеры

en: Bold
ru: Жирный

en: Underlined
ru: Подчёркнутый

en: Italic
ru: Курсив

en: About
ru: Информация

en: This field supports tokens.
ru: Это поле поддерживает токены.
