Webform QR Code Element (1.2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Size
sl: Velikost

en: Text
sl: Besedilo

en: Page
sl: Stran

en: Underlined
sl: Podčrtano

en: About
sl: O modulu
