Webform QR Code Element (1.2.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: optional
ta: ஏதாவது

en: Size
ta: அளவு

en: Image settings
ta: பட அமைப்புகள்

en: Text
ta: உரை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Bold
ta: தடிப்பு

en: Underlined
ta: அடிக்கோடிடப்பட்டது

en: Italic
ta: முன்சாய்ந்த

en: About
ta: பற்றி
