Webform QR Code Element (1.2.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: optional
tr: isteğe bağlı

en: Size
tr: Boyut

en: Image settings
tr: Görsel ayarları

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Text
tr: Metin

en: Page
tr: Sayfa

en: Examples
tr: Örnekler

en: Bold
tr: Koyu

en: Underlined
tr: Altı çizgili

en: Italic
tr: Eğik

en: About
tr: Hakkında

en: This field supports tokens.
tr: Bu alan değişkenleri (tokens) destekler.
