Webform QR Code Element (1.2.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: optional
uk: необов'язково

en: Size
uk: Розмір

en: Image settings
uk: Налаштування зображення

en: Font
uk: Шрифт

en: Text
uk: Текст

en: Page
uk: Сторінка

en: Webform
uk: Вебформа

en: Examples
uk: Приклади

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Underlined
uk: Підкреслений

en: Italic
uk: Курсив

en: About
uk: Про модуль

en: PNG image
uk: Зображення PNG

en: PDF document
uk: Документ PDF

en: X position
uk: Позиція по горизонталі

en: Y position
uk: Позиція по вертикалі

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: Computed Elements
uk: Обчислені елементи
