Webform Quiz (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Visible
cs: Viditelné

en: Hidden
cs: Skryté

en: Number of points
cs: Počet bodů

en: About
cs: Popis

en: Correct
cs: Správně

en: Add form
cs: Přidat formulář

en: Wizard
cs: Průvodce
