Webform Quiz (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Visible
hu: Látható

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Webform
hu: Űrlap

en: Number of points
hu: Pontok száma

en: About
hu: Leírás

en: Correct
hu: Helyes

en: Correct Answer
hu: Helyes válasz

en: Wrong
hu: Helytelen

en: Add form
hu: Űrlap hozzáadása

en: Wizard
hu: Varázsló
