Webform Quiz (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Visible
lt: Matomas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie

en: Wizard
lt: Vedlys
