Webform Quiz (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Visible
uk: Видиме

en: Hidden
uk: Приховано

en: Webform
uk: Вебформа

en: About
uk: Про модуль

en: Correct
uk: Виправити

en: Correct Answer
uk: Правильна відповідь

en: Wrong
uk: Не підтверджую

en: Wizard
uk: Майстер

en: Provides a webform element for a selecting an image.
uk: Надає елемент веб-форми для вибору зображення.

en: Provides an element to display multiple form elements as a page in a multi-step form wizard.
uk: Надає елемент для відображення кількох елементів форми як сторінки в багатокроковому майстрі форми.
