Webform Quiz (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Visible
pl: Widoczny

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Webform
pl: Formularz

en: Number of points
pl: Liczba punktów

en: About
pl: O stronie

en: Correct
pl: Poprawnie

en: Correct Answer
pl: Prawidłowa odpowiedź

en: Wrong
pl: Błąd

en: Add form
pl: Dodaj formularz
