Webform Quiz (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Background Image
pt: Imagem de fundo

en: Visible
pt: Visível

en: Hidden
pt: Oculto

en: Webform
pt: Formulário

en: About
pt: Sobre

en: Add form
pt: Adicionar formulário
