Webform Quiz (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Hidden
sk: Skryté

en: Webform
sk: Webformulár

en: Number of points
sk: Počet bodov

en: About
sk: Informácie o

en: Add form
sk: Pridať formulár
