Webform Quiz (8.x-3.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: Quiz
fi: Tehtävä

en: Add form
fi: Lisää lomake
