Webform Quiz (8.x-3.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Visible
it: Visibile

en: Hidden
it: Nascosto

en: About
it: Informazioni

en: Correct
it: Corretto

en: Correct Answer
it: Risposta corretta

en: Add form
it: Aggiungi form
