Webform Quiz (8.x-3.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Visible
vi: Hiện

en: Hidden
vi: Ẩn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Add form
vi: Thêm biểu mẫu
