Webform Quiz (8.x-3.0-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Background Image
es: Imagen de fondo

en: Hidden
es: Oculto

en: Number of points
es: Cantidad de puntos

en: About
es: Acerca de

en: Correct
es: Correcto

en: Quiz
es: Test

en: Correct Answer
es: Respuesta correcta

en: Wrong
es: Erróneo

en: Add form
es: Agregar formulario
