Webform Quiz (8.x-3.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Visible
gl: Visíbel

en: Hidden
gl: Oculto

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información

en: Add form
gl: Engadir formulario
