Webform Quiz (8.x-3.0-rc1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Visible
ja: 表示

en: Hidden
ja: 非表示

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Number of points
ja: ポイント数

en: About
ja: アバウト

en: Correct
ja: 正解

en: Quiz
ja: クイズ

en: Correct Answer
ja: 正解

en: Wrong
ja: 間違い

en: Add form
ja: フォームの追加

en: Wizard
ja: ウィザード
