Webform Remote Handlers (3.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: User
el: Χρήστης

en: Method
el: Μέθοδος

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Pass
el: Επιτυχία
