Webform Remote Handlers (3.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Message
it: Messaggio

en: Response
it: Risposta

en: User
it: Utente

en: Method
it: Metodo

en: Web services
it: Web service

en: Pass
it: Superato
