Webform Remote Handlers (3.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: User
et: Kasutaja

en: Method
et: Meetod

en: Webform
et: Veebivorm

en: Debug
et: Siluma

en: Request
et: Saada

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Pass
et: Sooritatud
