Webform Remote Handlers (3.0.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Message
oc: Messatge

en: Response
oc: Responsa

en: Password
oc: Senhal

en: User
oc: Utilizaire

en: Method
oc: Metòde

en: Debug
oc: Depuracion

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Pass
oc: Passa
