Webform Remote Handlers (3.0.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Message
uk: Повідомлення

en: Response
uk: Відповідь

en: Password
uk: Пароль

en: User
uk: Користувач

en: Method
uk: Спосіб

en: Webform
uk: Вебформа

en: Remote server
uk: Віддалений сервер

en: Headers
uk: Заголовки

en: Debug
uk: Зневадження

en: Request
uk: Запит

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Pass
uk: Пройдено

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Purging
uk: Очищення
