Webform Remote Handlers (3.0.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
