Webform Remote Handlers (3.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Pass
ku: سەرکەوتوو
