Webform Remote Handlers (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: User
tr: Kullanıcı

en: Method
tr: Yöntem

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Pass
tr: Geçen

en: Endpoint
tr: Uç nokta
