Webform Remote Handlers (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: User
fi: Käyttäjä

en: Method
fi: Tapa

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Pass
fi: Läpäisee
