Webform Remote Handlers (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Web services
sq: Shërbimet web
