Webform Remote Handlers (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Message
cs: Zpráva

en: Response
cs: Odpověď

en: Password
cs: Heslo

en: User
cs: Uživatel

en: Method
cs: Metoda

en: Debug
cs: Ladění

en: Web services
cs: Webové služby

en: Pass
cs: Úspěšně dokončeno
