Webform Remote Handlers (8.x-1.7) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Message
ja: メッセージ

en: Response
ja: レスポンス

en: Password
ja: パスワード

en: User
ja: ユーザー

en: Method
ja: メソッド

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Debug
ja: デバッグ

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Pass
ja: パス

en: Submission purging
ja: 送信内容の抹消
