Webform Remote Handlers (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Message
nl: Bericht

en: Response
nl: Antwoord

en: Password
nl: Wachtwoord

en: User
nl: Gebruiker

en: Method
nl: Methode

en: Webform
nl: Formulier

en: Request
nl: Verzoek

en: Web services
nl: Webservices

en: Pass
nl: Geslaagd
