Webform Remote Handlers (8.x-1.9) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: User
ro: Utilizator

en: Method
ro: Metodă

en: Web services
ro: Servicii web

en: Pass
ro: Trecut
