Webform Remote Handlers (8.x-1.9) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Response
ml: പ്രതികരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
