Webform Remote Handlers (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Message
id: Pesan

en: Response
id: Jawaban

en: Password
id: Sandi

en: User
id: Pengguna

en: Method
id: Metode

en: Request
id: Permintaan

en: Web services
id: Layanan-layanan web

en: Pass
id: Berhasil
