Webform Rules (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Webforms
lv: Webformas

en: Webform
lv: Webforma

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID
