Webform Rules (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Webforms
pt: Formulários

en: Webform
pt: Formulário

en: Save Draft
pt: Guardar Rascunho

en: Component value
pt: Valor do componente

en: Submission ID
pt: ID da Submissão
