Webform Rules (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Save Draft
es: Guardar borrador

en: Component value
es: Valor de componente

en: Submission ID
es: ID del envío
