Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Label
it: Etichetta

en: Schedule
it: Pianifica

en: Unscheduled
it: Non schedulato

en: Active
it: Attivo

en: Amount
it: Importo

en: Multiplier
it: Moltiplicatore

en: Weeks
it: Settimane

en: Days
it: Giorni

en: Hours
it: Ore

en: Interval
it: Intervallo

en: Minutes
it: Minuti

en: Export format
it: Formato di esportazione

en: Email addresses
it: Indirizzi email
