Webform Scheduled Tasks (3.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Label
ro: Etichetă

en: Active
ro: Activ

en: Amount
ro: Suma

en: Multiplier
ro: Multiplicator

en: Task type
ro: Tip de sarcină
