Webform Scheduled Tasks (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Run Interval
nl: Uitvoeringsinterval

en: Manages the Webform Scheduled Tasks
nl: Beheert de Webform Scheduled Tasks

en: Manage settings for Webform Scheduled Tasks.
nl: Instellingen voor Webform Scheduled Tasks beheren.

en: Use this form to configure Webform Scheduled Tasks.
nl: Gebruik dit formulier om Webform Scheduled Tasks in te stellen.

en: Webform Scheduled Tasks Settings
nl: Webform Scheduled Tasks-instellingen

en: This is a scheduled job that runs every "x" minutes and is designed to sanitize a specified Webform field.
nl: Dit is een geplande taak die elke 'x'-minuten uitgevoerd wordt en een specifiek formulierveld opschoont.

en: Provide the Field be sanitized.
nl: Veld dat opgeschoond moet worden.

en: Sanitized Value
nl: Opgeschoonde waarde

en: Provide the value to overwrite the Field with.
nl: Geef de nieuwe waarde van het veld.

en: Set the interval in minutes between runs. Default 1440 (24 hours).
nl: Geef de interval in minuten voor het uitvoeren van de taak. Standaard 1440 (24 uur).

en: Last Run: @last_run
nl: Laatst uitgevoerd: @last_run

en: Save and Run Webform Sanitization
nl: Opslaan en Formulier Opschonen uitvoeren
