Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Unscheduled
fi: Ajastamaton

en: Active
fi: Voimassa

en: Amount
fi: Määrä

en: Multiplier
fi: Kerroin

en: Weeks
fi: Viikot

en: Days
fi: Päivät

en: Hours
fi: Tunnit

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Export format
fi: Viennin tiedostomuoto

en: Email addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: All submissions
fi: Kaikki tallennetut lomakkeet
