Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Active
lv: Aktīvs

en: Amount
lv: Summa

en: Multiplier
lv: Reizinātājs

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Interval
lv: Intervāls

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Webform
lv: Webforma

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: All submissions
lv: Visi iesniegumi
