Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Days
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास

en: Minutes
mr: मिनीटे
