Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha3) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Schedule
es: Tarea programada

en: Unscheduled
es: No programado

en: Active
es: Activo

en: Amount
es: Cantidad

en: Multiplier
es: Multiplicador

en: Weeks
es: Semanas

en: Days
es: Días

en: Hours
es: Horas

en: Interval
es: Intervalo

en: Minutes
es: Minutos

en: Export format
es: Formato de exportación

en: Email addresses
es: Direcciones de correo electrónico

en: Include attachments
es: Incluir adjuntos

en: Task type
es: Tipo de tarea
