Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Schedule
pt: Agendar

en: Unscheduled
pt: Sem agendamento

en: Active
pt: Ativo

en: Amount
pt: Valor

en: Multiplier
pt: Multiplicador

en: Weeks
pt: Semanas

en: Days
pt: Dias

en: Hours
pt: Horas

en: Interval
pt: Intervalo

en: Minutes
pt: Minutos

en: Export format
pt: Formato de exportação

en: Email addresses
pt: Endereço de email
