Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Schedule
he: תיזמון

en: Active
he: פעיל

en: Amount
he: כמות

en: Multiplier
he: מכפיל

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Interval
he: מרווח

en: Minutes
he: דקות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Export format
he: פורמט ייצוא

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל

en: Include attachments
he: כלול קבצים מצורפים
