Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Schedule
ja: スケジュール

en: Active
ja: アクティブ

en: Amount
ja: 量

en: Multiplier
ja: 乗数

en: Weeks
ja: 週

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Interval
ja: 間隔

en: Minutes
ja: 分

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Export format
ja: 出力書式

en: Email addresses
ja: メールアドレス

en: Include attachments
ja: 添付を含む
