Webform Scheduled Tasks (8.x-2.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Active
cs: Aktivní

en: Amount
cs: Částka

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Minutes
cs: Minuty

en: Export format
cs: Formát pro export

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy
