Webform Score (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Score
it: Punteggio

en: Contains
it: Contiene

en: Textfield
it: Campo testo

en: Configuration
it: Configurazione

en: Equals
it: Uguale

en: Match
it: Riscontro

en: Radios
it: Pulsanti di opzione

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
it: %type: @message in %function (linea %line di %file).
